Логотип компании Любимый Майстер
Компанія "Любий Майстер"
Професійна Обрізка Дерев, винограда і кущів

(063)921-999-5
Головна RU Контакти Галерея Про нас Замовити послугу Наші ціни Вакансії

Обрізка Дерев; догляд за Садом; Формування винограда і кущів

Ласкаво просимо на наш сайт, присвячений мистецтву та практиці обрізки дерев!

Обрізка дерев – це не просто необхідний етап догляду за вашим садом, це справжнє мистецтво, яке здатне змінити ландшафт, підкреслити красу дерев та забезпечити їх здорове зростання.

Наші досвідчені садівники пропонують професійні послуги з обрізки дерев різних видів. Ми уважно вивчаємо особливості кожного дерева, прагнучи створити доглянуті та гармонійні форми крони.

Ми спеціалізуємося на Обрізанні Плодових Дерев для максимізації врожайності. Наші методи сприяють не тільки здоров'ю рослин, а й підвищенню якості та кількості плодів.

На сторінках нашого сайту ви знайдете корисні поради та рекомендації щодо обрізання дерев. Ми ділимося експертними знаннями про те, коли і як правильно обрізати, щоб ваш сад завжди радував вас своєю красою.

Перелік послуг з догляду за насадженнями на присадибній ділянці:

Осіння обрізка дерев і кущів;

Здійснюємо весінню обрізку дерев і кущів;

Схема обрізки дерева

Обробляємо дерева та кущі від захворювань та шкідників;

Відновлюємо старі дерева;

✔ Замазуємо великі зрізи щоб уникнути занесення інфекції;

Наносимо побілку на дерева від сонячних опіків та профілактики захворювання кори дерева;

Знижуємо крону;

✔ Видаляємо старі та хворі гілки;

✔ Упорядковуємо старі сади;

Переробка зрізаних гілок та порості;

✔ Посадка нових дерев та кущів;

✔ Займаємося омолоджуванням садів;

✔ Обкопуємо дерева;

✔ Обрізаємо виноград

✔ Формуюча обрізка дерев

Молода груша на фоні газона

ОБРІЗКА ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

Багато людей стикаються з потребою обрізки дерев та взагалі доглядом за садом. Осіння та весіння обрізка дерев потрібна для естетичного вигляду дерев та кущів а також, що є не мало важливим, так це їх здоров'я, що несе за собою гарний врожай.

ОБРОБКА ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

Шкідники та хвороби атакують наші зелені насадження, тому їх захист дуже важливий. Наш прямий обов'язок їх обробляти як для профілактики, так і для лікування дерев. Якщо ми не будемо цього робити, наші дерева та кущі можуть давати мало плодів або взагалі загинути.

обробка плодових дерев та кущів від хвороб та шкідників ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЕВ

Існує багато насаджень, за якими довгий час ніхто не доглядав, але вони мають для людини важливу цінність як пам’ять або просто гарний сорт з яким не хочеться прощатися, або просто не було можливості доглядати вчасно за садом, але хотілося б повернути врожайність, красу та здоров'я дерев. Тому наше завдання допомогти таким людям у вирішенні збереження своїх насаджень щоб вони радували їхнє серце і душу, адже інколи ці дерева є пам’яттю про наших батьків, дідусів або рідних з ними пов’язана наша історія.

ФАРБУВАННЯ ДЕРЕВ БІЛИЛОМ

Фарбування дерев білилом несе як естетичний так і профілактичний характер захворювання кори. Профілактично воно запобігає сонячним опікам кори а також вміст білила антисептичних добавок, які не тільки не дають розвиватися хворобам, а є естетично привабливою після сірих зимових пейзажів, а також додає білий контраст на чорному фоні землі.

Обрізана і фарбована черешня білилом ПОНИЖЕННЯ КРОНИ

Пониження крони дуже важлива дія, для якісного і зручного збору урожаю. Причина по якій вона необхідна, вбагатьох випадках що дерева були засаджені на ділянках давно, та біля них проводилась обільна забудова будівель та парканів, які дають тінь для насаджень, і рослини прагнучи більше сонця тягнуться догори, тим самим збільшують крону і весь врожай знаходиться високо, і до нього настає обмежений доступ. Після пониження крони, дерева починають давати більший врожай і в межах досяжності, а також прагнуть рости більш в ширину ніж в висоту. Важливо проводити кронування вчасно, адже це не тільки підвищується врожайність, а ще стає привабливо очам.

Багато людей запитують: навіщо потрібна обрізка фруктового саду?

В першу чергу це потрібно для того, щоб дерево почало оздоровлюватися (омолоджуватися), по-друге – збільшується плодоношення, і що важливо це естетичний вигляд.

Існує три основні принципи обрізки дерева, а саме – Формуюча, омолоджуюча та санітарна. Адже здорові, красиві дерева радують нас не лише своїми смачними плодами, а й зовнішнім виглядом.

Також окремо виділяють механічне обрізання дерев, при якому не дотримуються раніше описані принципи обрізання дерев, адже тут вже йдеться в першу чергу про безпеку, про те, щоб видалити гілки, що заважають. над комунікаціями (проводами, газовими трубами тощо), спорудами (будинки, паркани, гаражі тощо).

До кожного дерева маємо індивідуальний підхід. Наприклад кісточкові дерева (вишня, абрикос, слива, черешня і тп) ріжуться на невеликий відступ від стовбура

А насіннєві дерева (яблуні, груші, айва) ріжуться під кільце

З виноградом справа трохи складніша бо існує більше двадцяти видів його обрізки, одним із найпоширеніших серед початкових виноградарів це обрізка на сучок заміщення інші види використовують більш досвідченні виноградарі. При догляді за виноградом необхідно враховувати його адаптивність до різких перепадів температури. Вчасно укривати щоб він невимерз взимку і навпаки розкривати щоб не запрів весною. Схема обрізки винограду.

схема Обрізки вінограда

При обрізці кущів треба враховувати молоді пагони і старі. Перші залишати, а другі вирізати, але цьому процесу треба приділяти максимальну увагу, бо деякі кволі молоді пагони також треба видаляти, а старі навпаки залишати , щоб влітку не залишитися взагалі без врожаю.

Наша компанія спрямована на те, щоб максимально допомогти у наведенні порядку у Вашому улюбленому саду та дворі. Адже не кожна людина має можливість самому зробити якісне та безпечне обрізання дерев.

Наші фахівці допоможуть зробити не тільки правильне обрізання дерева, але й упорядкувати сад, а саме:

- Прибрати старе листя;

- Викорчувати непотрібні пні;

корчевка пня вручную

- Вирубати порості;

- Видалити з ділянки хворе чи непотрібне дерево;

- садовим подрібнювачем утилізувати гори гілок з дерев, що утворилися при обрізці чи видаленні, методом їх вивезення або дробленням на тріску і шматочки;

- Догляд за кущами;

- Догляд за вічно зеленими насадженнями туями, ялівцями, самшитами, ялинками і т.п. рослинами

Команда фахівців виконає комплексний догляд за Вашими деревами, а саме яблунями, грушами, черешнями, сливами, вишнями, абрикосами, персиками та іншими фруктовими деревами.

Багаторічний досвід допомагає нам у вирішенні найнеординарніших завдань. Виконання робіт відбувається професійно та в найкоротший термін.

Вартість послуг з догляду за садом:

Мінімальне замовлення 1500 грн.

Ціна на послуги з обрізання дерев та кущів може змінюватися в залежності від об'єму наданих послуг.

Кінцева вартість робіт оголошується на місці після вивчення складу роботи.

Чому обирають Нас:

Досвідчені Професіонали: Наші садівники мають багатий досвід у галузі обрізки дерев та турботи про рослини.

Індивідуальний підхід: Ми беремо до уваги унікальні потреби кожного дерева, прагнучи зберегти його природну красу.Приєднуйтесь до нас і знайдіть світ турботи про дерева.

Давайте зробимо ваш сад чудовим разом!

ЗАМОВИТИ ОБРІЗКУ

viber(063)921-999-5

tel. (066)921-999-5
tel. (098)921-666-5
Працюємо по Харкову та області.
Дзвоніть з 9-00 до 19-00.
Способи оплати: готівка, безготівка або на картку.